Super Bowl 50: Daj Cam-a Break

Słabe Cam Newton bierze dużo ciepła na wyniki Super Bowl 50. W przypadku, gdy brakowało wielkie wydarzenie, końcowy wynik był Broncos 24, Pantery 10. Newton trwało dość fizycznej bijące uprzejmości Denver Broncos bezlitosne, roi obrony , Carolina obrony grał również bardzo dobrze w zasadzie trzyma przestępstwa Denver do trzech rzutów. Osobiście miałem nadzieję, że Denver będzie oryginalna strona nadrzędny w stosunku do ostatniego hurra Peyton Manning, ale logicznie powiedział wszystkim, którzy poprosił moją opinię, że Karolina stawiałaby grę daleko w pierwszej połowie. Po prostu wiedziałem, że gra byłaby ubić z Denver jako ofiary jak byli przeciwko Seattle dwa lata wcześniej.

Okazało się, że gra była prawdziwa throwback przypominając mi o pewnej 1950 Niedźwiedzie kontra Lwy gry pod względem rozgrywający coraz uderzył dookoła. Niektóre niedźwiedzie odnotowano w Chicago Tribune i Detroit Free Press, jak mówią, że idą wbić Lion rozgrywający Bobby Layne, oszustwo odpada z gry, ponieważ 1) Layne był zawsze buzi off, 2) tworzenie kopii zapasowych Layne jest Harry Gilmore, był klutz. Damned czy Monsters of Midway nie ciągnąć go w zimny dzień w Wrigley Field, ponieważ drużyny grały o tytuł Western Division. Harry Gilmore był hapless jak reklamowane. W młodości oglądałem grę w chwalebnej czarno-biały. Tuż po przerwie Pamiętam też wentylator spada do tyłu od ściany leftfield po zrobieniu śnieżki na głowę. Świetna praca kamery, eh?

Obronne gracze back-in-the-day wprowadzono żadnych kości o swoich zamiarach

Obronne gracze back-in-the-day wprowadzono żadnych kości o swoich zamiarach. Po Cleveland Browns pokonać silnie preferowana Baltimore Colts, 27 – 0, w 1964 NFL Championship gry (zwany dziś Super Bowl), Colt Defensive End, Hall of Fame Gino Marchetti, cytowany w Los Angeles Times, zalecenie czytanie że jest się szkodzić Brown rozgrywający Frank Ryan, w Pro Bowl; powiedział, że był zły, bo Ryan próbował podbiec wynik w grze o mistrzostwo. Marchetti naprawione na jego przechwałki przez spłaszczenie Ryana, który siedział na pozostałą część gry. Podczas tego okresu, zawodników, trenerów, a następnie naciśnij myśli tego rodzaju zachowanie było po prostu jak zwykle pro piłki nożnej. Nie ma sprawy. To była brudna gra. Później były parterowe z Oakland Raiders (mój ulubiony) Lester „molester” Hayes kliknij na ten link i bezkompromisowej Jack Tatum. Tatum powiedział w Sports Illustrated, że kocha go, gdy się wielkim hitem w lewo odbiorniku lub biec z powrotem na drgania gruntu. Głównie ze względu na Poszukiwacze przechodzą taktyki zasięgu, wpadać-and-run została zakazana przez NFL.

NFL stwierdził, że ustanowił przepisy ograniczające obronne, aby gra była bezpieczniejsza, co dało produkt uboczny więcej punktacji. Oczywiście liga ogłosiła, że ​​właśnie amerykańscy kibice chcieli. Tak więc gra ewoluowała do dzisiejszej ligi mijania gdzie quarterbacks i odbiorniki rack niesamowite metraż ponieważ (w części) obrona zostały pokuśtykał poprzez ciągłe zmiany przepisów. To co uczyniło Super Bowl 50 tak intrygujące. To było zdominowane przez obronę.

Mając to na uwadze

Mając to na uwadze, jak o cięcia Newton trochę luzu. To nie było tak dużo, że jego gra spowodował rozstrój jak przeciwna obrony odwrotu zegara. Niektórzy mówili, zarozumiały Newton dostał comeuppance za bycie loudmouthed blagier a la Bobby Layne. Osobiście widzę młodego rozgrywającego nieco inaczej. Widzę go jako bardzo entuzjastycznego młodego człowieka, który cieszył się do cholery z sezonu bajki. Aby mieć pewność, że nie wykazują sprawnego decorum Peyton Manning, Russell Wilson i Tom Brady; ale jest on po starości zaleceń podanych do nas wszystkich: być sobą. Przyznam jego superman wybryki ułatwiają zaprosić krytykę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *