Twój chłopak pracuje Zorro

Mając to na uwadze, jak o cięcia Newton trochę luzu. To nie było tak dużo, że jego gra spowodował rozstrój jak przeciwna obrony odwrotu zegara. Niektórzy mówili, zarozumiały Newton dostał comeuppance za bycie loudmouthed blagier a la Bobby Layne. Osobiście widzę młodego Zakłady Porównanie kursów on-line rozgrywającego nieco inaczej. Widzę go jako bardzo entuzjastycznego młodego człowieka, który cieszył się do cholery z sezonu bajki. Aby mieć pewność, że nie wykazują sprawnego decorum Peyton Manning, Russell Wilson i Tom Brady; ale jest on po starości zaleceń podanych do nas wszystkich: być sobą. Przyznam jego superman wybryki ułatwiają zaprosić krytykę.

Niektórzy eksperci sugerują

Niektórzy eksperci sugerują, że Panthers nie ustawić się w drugiej połowie, która musi być nakładana na trenerów, a nie Newtona. Są to te same, które eksperci oferuje hazardu w internecie tout rekord playoffs Brady Versus Manning, ale nie biorą pod uwagę, że Manning grał znacznie gorszych zespołów, zwłaszcza od strony defensywnej. Żyłem w Indy okresie świetności lat Manninga, a ich obrona składała się z Manning utrzymując przestępstwa na polu tak długo jak to możliwe. Co mam na myśli to: śruby tak zwanych ekspertów rozmawia głowic. Steve Young miał wielką karierę z 49ers, ale na początku swojej kariery piłkarskiej pro był waayy gorsze niż Tim Tebow, który „Talking Heads” Młoda ostro krytykowane. Na BYU prawie okazało młodych w defensywie tyłu. Young był „oryginalnej” Tebow na litość boską. W każdym razie, to dlaczego nie daję dupy szczura o co „analitycy” idź na i na temat.

Inni sugerowali Newton wimped przez nie próbując odzyskać grzebać

Inni sugerowali Newton wimped przez nie próbując dobre metody płatności odzyskać grzebać, które doprowadziły do ​​Broncos drugim przyziemienia. Ci ludzie cytują Russell Wilson bycia wojownikiem przez outwrestling większy odtwarzacza grzebać w krytycznym meczu play-off. Życzę Newton byłby skoczył na rywala,Motorsports ale myślę, że po prostu zamarł na chwilę. Ja nie robię wymówki; tylko powiedzieć, że czasami zdarza. Słyszałem też, że z Sportscaster Newton wyciągnął „Donovan McNab”, odnosząc się do Super Bowl Eagles stracony, a potem słuch ich rozgrywający powiedzieć, że był zmęczony.

Wtedy nie było zachowanie Newtona na konferencji prasowej postgame

Wtedy nie było zachowanie Newtona na konferencji prasowej postgame. Za to winię mediów. Muszą dać graczom trochę czasu dekompresji. Cam Newton był wyraźnie rozczarowany, i myślę, trzymając jego język nie dać naciskać żadnych emocjonalnych i nieodpowiednich komentarzy, aby mogli radośnie zgłoś kilka „haczyka” chwile. Wiele starszych graczy są na sztuczki w mediach. Newton jest tylko żółtodziobem tak powiem. Z czasem będziemy się uczyć, jak radzić sobie z tych podstępnych celów. Sprawa w punkcie: Bill dobra aplikacja dla zakładów sportowych Walton, tak jak on, czy nie, jest bardzo towarzyski i uparty jako spiker koszykówki. Pamiętasz go jako odtwarzacza z UCLA i Portland? Był ponury i cofniętych poświęcić dąsać i oferując niesłyszalne komentarze w wywiadzie. Gdy Jerry zachód grał w Lakers jechał przez kampusu UCLA i pomachał Walton. Walton odpowiedział z palca i gradem przekleństw. Newton, chociaż dąsać po bolesny straty do Denver, nie podoba Walton był. On jest pełen radości i kocha grę, ale na jego młody wiek prostu brakuje trochę wyroku. Będzie dobrze. Tylko bądź cierpliwy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *